Nyugdíjas Regisztráció

Kategória
Helyszín Budapest XIV. kerület
Jelentkezési határidő 2024-05-11

Nyugdíjasként szeretne elhelyezkedni, de nem ismeri a szövetkezeti foglalkoztatást? Szüksége lenne egy új Önéletrajzra? Regisztráljon, hogy segíthessünk!! https://jelentkezes.prohuman.hu/advert/183851?utm_source=facebook Érdeklődjön a részletekről, hívjon minket: +36 70 665 5615 vagy +36 20 665 5261

Feladatok
  • Nyílt napunkon:
  • - Bemutatjuk Önöknek a Nyugdíjas Szövetkezetünket és az aktuális nyitott pozíciókat
  • - Regisztrációjával lehetősége nyílik értesülni az Önhöz közeli munkalehetőségekről, tapasztalatának, időbeosztásának megfelelően
  • - Segítünk az önéletrajzának elkészítésében, frissítésében
  • Kamatoztassa szakmai tapasztalatát nálunk!
Elvárások
  • Munkába állás feltételei:
  • - Öregségi nyugdíjas törzsszám megléte
  • - Hölgyek esetén 40 év szolgálati jogviszony által nyugdíjazott
  • - Megfelelő szakmai tapasztalat adott pozíció esetén
Amit ajánlunk
  • Hosszútávú munlalehetőségek

Önnek ajánlott munkák

Parkolóőr

advertisement.work_schedules.student

Gárdony

Részmunkaidő

Budapest XIV. kerület

Nyugdíjas Gondnok

Teljes munkaidő

Nyugdíjas Karbantartó Gondnok

Budapest VIII. kerület