Kihelyezett banki tanácsadó és értékesítő

Kategória
Helyszín Pápa
Jelentkezési határidő 2024-04-02

Partnerünk pénzügyi és biztosítási területre specializálódott. 18. éve van jelen a piacon, melyből 12 éve foglalkoznak több mint 50 kihelyezett pénzügyi partnerpont üzemeltetésével országszerte.

Feladatok
  • Banki és biztosítási szolgáltatások értékesítése, ajánlása (Budapest bank hitelkártya, folyószámlanyitás, AEGON biztosító néhány biztosítási szolgáltatása)
  • Érdeklődő ügyfelek igényeinek felmérése, szerződések kezelése és rögzítése
  • A szerződésekkel és a napi riportokkal járó adminisztráció elvégzése
  • Promóter koordinálása
  • Alkalmanként ügyfeleknek a szerzése, promóciós tevékenység
Elvárások
  • Pénzügyi szakmai felsőfokú végzettség vagy pénzügyi hatósági vizsga (PSZÁF)
  • Bármilyen felsőfokú végzettség (diploma) vagy biztosítás közvetítői hatósági vizsga
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Előnyök
  • Talpraesett, meggyőző személyiség
  • Ügyfél-orientált értékesítési szemlélet
  • Kiemelkedően jó kommunikációs készség
  • Megfelelő, kulturált megjelenés
Amit ajánlunk
  • Előre egyeztetett, tervezhető beosztás
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Mentori támogatás a betanulás ideje alatt
  • Felső korlát nélküli jutalék

Önnek ajánlott munkák

Parkolóőr

advertisement.work_schedules.student

Gárdony

Nyugdíjas Regisztráció

Részmunkaidő

Budapest XIV. kerület

Nyugdíjas Gondnok

Teljes munkaidő

Nyugdíjas Karbantartó Gondnok

Budapest VIII. kerület