Éttermi kisegítő

Kategória
Helyszín Budapest
Vecsés
Páty
Jelentkezési határidő 2022-07-16

Hazai piacvezető partnerünk részére keresünk

Feladatok
  • Az üzlet kínálatában szereplő hideg-, és melegkonyhai termékek , előkészítése, gyártása.
  • Más részlegek segítése: kávéfőzés, szendvicskészítés, péksütemények sütése, mosogatás stb
  • Árúfeltöltés, pótlás
  • Magas színvonalú követelmények betartása. Kiváló minőség, látványos termékmegjelenés.
  • Közvetlen munkaterület, valamint az éttermi területek, felületek tisztántartása,
Elvárások
  • Aktív és barátságos vendéglátás, vendégkommunikáció
  • Nyugdíjas státusz megléte
  • Minimum heti 30 óra vállalása
  • Autópálya melletti munkavégzés vállalása
Előnyök
  • • Hasonló területen szerzett tapasztalat • Vendég orientált hozzáállás
Amit ajánlunk
  • • Hosszú távú munkalehetőség
  • • Utazási költség térítés
  • • Bruttó 1800 Ft/óra alapbér + pótlékok
  • • Munkavégzés helyszíne Vecsés, vagy Páty

Önnek ajánlott munkák

Parkolóőr

advertisement.work_schedules.student

Gárdony

Nyugdíjas Regisztráció

Részmunkaidő

Budapest XIV. kerület

Nyugdíjas Gondnok

Teljes munkaidő

Nyugdíjas Karbantartó Gondnok

Budapest VIII. kerület