Nyugdíjas Irodai Takarító

Kategória
Helyszín Budapest IV. kerület
Jelentkezési határidő 2022-12-23

Hazai közlekedés fejlesztési területen működő partner cégünk IV. kerületi telephelyére keresünk hosszútávra jó hangulatú irodai munkakörnyezetbe

Feladatok
  • A vállalat központi irodaépületében ütemezett takarítási rend szerinti feladatok ellátása. Közösségi terek, recepció, irodák, tárgyalók, étkező, mosdó, polcok tisztán tartása.
Elvárások
  • Munka vállalása hosszú távon
  • Öregségi nyugdíjas törzsszám megléte
Előnyök
  • Önálló, precíz munkavégzés
Amit ajánlunk
  • Biztonságos munkavégzéshez szükséges eszközök (gumikesztyű, maszk, kézfertőtlenítő)
  • Bérezés: bruttó 2.000 Ft/óra
  • Könnyű fizikai munka
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig 5:00-12:00-ig vagy 11:00-18:00-ig
  • Kiszámítható jövedelem kiegészítés
  • Családias, zöldövezeti munkakörnyezet
  • Munkavégzés helye: Újpest

Önnek ajánlott munkák

Bolti kisegítő

Részmunkaidő

Győr

Nyugdíjas Sofőr

Teljes munkaidő

Pest

Budapest XIX. kerület