Pénztáros kiszolgáló

Kategória
Helyszín Budapest
Vecsés
Páty
Jelentkezési határidő 2022-07-16

Hazai piacvezető partnerünk számára keresünk autópályák melletti kávézó és étterem részére

Feladatok
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása, a termékek szakszerű kínálása
  • Pultok folyamatos feltöltése és pótlása
  • Kávéfőzés, szendvics és egyéb termékek készítése, sütése ...stb
  • Felelősségteljes kasszakezelés
  • Munkakörnyezet, gépek, eszközök tisztántartása
  • A működéssel kapcsolatos higiénia és adminisztratív szabályok követése, betartása
Elvárások
  • Aktív, barátságos vendéglátás és kommunikáció
  • Magas minőségi követelmények betartása
  • Mosolygós, dinamikus, kommunikatív személyiség
  • Nyugdíjas státusz megléte
Előnyök
  • Kereskedelmi, vagy vendéglátó tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Folyamatos, hosszútávú munkalehetőség
  • bruttó alapbér 1800,- Ft/óra +pótlékok
  • Klimatizált helyiség, kulturált munkakörnyezet
  • Munkavégzés helye Páty vagy Vecsés
  • Utazási költségtérítés

Önnek ajánlott munkák

Bolti kisegítő

Részmunkaidő

Győr

Nyugdíjas Sofőr

Teljes munkaidő

Pest

Budapest XIX. kerület