Nyugdíjas Kisegítő Takarító

Kategória
Helyszín Solymár
Jelentkezési határidő 2022-07-13

20 éve az építőiparban jelenlévő magyarországi partnerünk részére keresünk

Feladatok
  • A vállalat irodaépületében ütemezett takarítási rend szerinti feladatok ellátása, ezen belül az irodaépület rendszeres felügyelete és tisztítása, továbbá vezetői irodák, üzemi öltözők, és mosdók rendben tartása
Elvárások
  • Munka vállalása határozott időre 2022.07- hótól 2022.10 hóig
  • Takarításban szerzett tapasztalat
  • A munkakörre megfelelő fizikum
  • Másik takarító kolléga helyettesítése (szabadság, betegség esetén) 8 órában
  • Nyugdíjas státusz megléte
Amit ajánlunk
  • Részmunkaidő 4 vagy 6 órában mely rugalmasan ledolgozható
  • Hétköznapi munkavégzés
  • Egy hónapos betanításai idő majd ezt követően önálló ellátása a feladatoknak
  • Bérezés bruttó 1.500 Ft/óra + útiköltség térítés
  • Munkavégzés helyszíne Solymár

Önnek ajánlott munkák

Nyugdíjas Regisztráció

Részmunkaidő

Budapest XIV. kerület

Nyugdíjas Karbantartó Gondnok

Teljes munkaidő

Budapest VIII. kerület

Nyugdíjas Bolti kisegítő

Pest