Nyugdíjas Kávézó és Éttermi

Kategória
Helyszín Vecsés
Páty
Jelentkezési határidő 2022-07-13

Magyar multinacionális partnercégünk részére keresünk

Feladatok
  • Pultok felkészítése, árucikkek kihelyezése, jegelés előkészítése, árak feltüntetése
  • Szendvicsek, és kávékészítmények elkészítése
  • Kávéfőzőgép rendszeres takarítása, használt poharak és tányérok mosogatása
  • Kasszanyitása és zárása
  • Kínálat folyamatos feltöltése és pótlása
  • Étterem, terasz, gyermeksarok, és egyéb helyek rendben tartása
  • Egyéb feladatok ellátása, mint árukészlet rendezése és feltöltése
  • További takarítási feladatok elvégzése: mosogatás, seprés, felmosás, asztalok, munkafelületek, munkaterületek tisztán tartása
  • Tisztaság és higiénia, HACCP előírásainak betartása
  • Dekoráció, táblák tisztaságának, aktualitásának ellenőrzése
Elvárások
  • Nyugdíjas státusz megléte
  • Autópálya melletti munkavégzés vállalása
  • Minimum heti 30 óra vállalása
  • Saját gépkocsi
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vendég orientált hozzáállás
  • Mosolygós, kedves személyiség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költség térítés
  • Bruttó 1800 Ft/óra alapbér + éjszakai pótlék
  • Munkavégzés helyszíne Vecsés és Páty

Önnek ajánlott munkák

Bolti kisegítő

Részmunkaidő

Győr

Nyugdíjas Sofőr

Teljes munkaidő

Pest

Budapest XIX. kerület