Nyugdíjas csomagolói munkakör

Kategória
Helyszín
Jelentkezési határidő 2021-10-13

Nyugdíjas Kollégák jelentkezést várjuk a gyáli ipari parkba csomagoló pozícióra, bruttó 1295 Ft-os órabérrel! Stabil, hosszú távú munkalehetőségre vágyik? Szívesen csatlakozna nyugdíjas csapatunkhoz? Várjuk jelentkezést, nagy múltú Partnerünkhöz, csomagolói pozícióra!

Feladatok
  • hamburgerzsemlék szállításához használt tálcák szín szerinti válogatása
  • göngyölegezés (1 tálca kb. 2-3 kg, ezeket kell toronyba összerakni, ezek magassága 2 m, 60 db tálca/torony)
  • 4 torony 1 göngyölegbe való összerakása
  • hajtogatás, tálca tornyok pakolása
  • alkalmanként címkézési feladatok
Elvárások
  • munka vállalása hosszú távon
  • sportos, jó fizikum
  • ápolt megjelenés
  • udvarias személyiség
  • 1 napos oktatáson való részvétel kötelező, ez előfordulhat, hogy Partnerünk csepeli telephelyén történik (Kérjük, csak abban az esetben jelentkezzen, ha Önnek ez nem akadály!)
  • munkába lépés feltétele nyugdíjas törzsszám megléte
Előnyök
  • jelentkezéskor előny, ha Ön helyi vagy környékbeli lakos.
Amit ajánlunk
  • órabér: nettó 1100 Ft, plusz juttatás havi nettó 10.000 Ft jelenléti/bejárási bónusz
  • munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 4-6 órában, rugalmasan, előre egyeztetett beosztás szerint (Kérjük, csak abban az esetben jelentkezzen, ha a rugalmas munkavégzést tudja vállalni!)
  • a munkavégzés nyugdíjas szövetkezeten keresztül történik

Önnek ajánlott munkák

Bolti kisegítő

Részmunkaidő

Győr

Nyugdíjas Sofőr

Teljes munkaidő

Pest

Budapest XIX. kerület