Nyomdagép kezelő

Kategória
Helyszín Budapest XIII. kerület
Jelentkezési határidő 2019-10-24

Európa 24 országában piacvezető, több évtizedes múlttal rendelkező, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég hazai vállalatához keresünk nyugdíjas munkatársakat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok
  • A nyomdagép beállítása, indítása, üzemeltetése,
  • A gyártás végrehajtása a műszakvezető utasítása, és a gyártási program alapján
  • Minőségi követelményeknek megfelelő gyártás
  • A gyártóeszközök előkészítése, karbantartása.
  • A technológiai előírások ismerete és pontos betartása
Elvárások
  • Öregségi nyugdíjban részesüljön, vagy az a nő, aki 40 év szolgálati jogviszonnyal rendelkezik, vagy olyan személy, aki átmeneti bányászjáradékban részesüljön
  • Későbbiekben műszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú precizitás, önállóság
Előnyök
  • Szakirányú végzettség (nyomdaipari gépmester), vagy 1 éves nyomdaipari tapasztalat és műszaki végzettség
Amit ajánlunk
  • Alapbér+ túlóra-, éjszakai-, hétvégi pótlék
  • Professzionális munkakörnyezet

Önnek ajánlott munkák

Nyugdíjas Regisztráció

Részmunkaidő

Budapest XIV. kerület

Nyugdíjas Karbantartó Gondnok

Teljes munkaidő

Budapest VIII. kerület

Nyugdíjas Bolti kisegítő

Pest